FANDOM


BMO Smutny Zalążek Artykułu

Treść tego artykułu jest o wiele bardziej skromna niż pozostałych. Nie czekaj rozbuduj go, aby dorównał im jak najszybciej!

Wszystko z Jake'a
Tumblr neaieuieFx1t0t09yo2 500
Oryginalny tytuł: Everything's Jake
Polski tytuł: Wszystko z Jake'a
Premiera: 24 listopada 2014 Ziemia

9 kwietnia 2015 Polska

Poprzedni odcinek: Duch muchy
Następny odcinek: Czy to ty?

Wszystko z Jake'a to 18 odcinek szóstego sezonu Pory na Przygodę! oraz 173 ogólnie.

Streszczenie Edytuj

Jake budzi się na polanie okazuje się, że jest to jego ciało.

FabułaEdytuj

Przez miksturę Magicznego Gościa, Jake budzi się na żółtej polanie, z której idzie do miasta, które jest jego własnym ciałem, gdzie z spotyka Goose. Gdy Jake układa razem z Goose wieżę z kart, do drzwi puka Kolczasta Kula, która prowadzi go do laboratorium. Gdzie zostaje napadnięty przez pracowników laboratorium. Jake zostaje aresztowany. Tym czasem profesor odkrywa wyjście z ciała Jake'a. Profesor postanawia wyjść z Jake'a. Gdy profesor wychodzi z Jake'a widzi jak Finn je makaron. Profesor zaczyna płakać, a potem rozpływa się. Goose namawia Jake'a aby się powiększył. Jake robi to i jednocześnie wychodzi ze swojego ciała, niszcząc całe powstałe z niego miasto.

Bohaterowie Edytuj

ŚlimakEdytuj

CiekawostkiEdytuj

  • Odcinek ten niejako zazębia uniwersa Adventure Time oraz Futuramy i zdaje się pokazywać, że postacie z Futuramy mają swe drugie wcielenia w Ooo (w sumie tylko Bender jako Jake. Reszta to stworzone z Jake'a stworzonka)

Galeria Edytuj


Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.