FANDOM


Miłosne Marzenie to czwarty odcinek czwartego sezonu Pory na Przygodę oraz osiemdziesiąty drugi ogółem. 

Streszczenie

Finn i Jake chcą iść na występ Królewny Balonowej. Jednak są głodni i idą do Słoniczki, by ta upiekła im szarlotkę. Spotykają Pana Świnię, który jest zakochany w Słoniczce, bohaterowie ośmielają go by wyznał swoje uczucia i zaczynają się romantyczne chwile. Cały czas całują się. Na występ Królewny Balonowej przychodzi para zakochanych. Słodyczanom się to nie podoba, ponieważ brzydzi ich okazywanie miłości w sposób, jaki to robią Słoniczka i Pan Świnia. Finn wpada na pomysł, żeby potajemnie okazywali sobie uczucia, jednak ten plan także nie wypalił. W ostateczności rozdzielają parę. W czasie trwania piosenki "Sen o Miłości", Finn i Jake zrozumieli swój błąd. Pozwalają zakochanym na okazywanie uczuć.

Fabuła

Po zabawie w górach młodzi poszukiwacze przygód chcą iść na pokaz Królewny Balonowej. Zanim jednak tam pójdą, idą do Słoniczki po szarlotkę. Widzą ją z Panem Świnią, który wyznaje jej miłość. Słoniczka również okazuje miłość Panu Świnie i mówi, że szarlotkę przyniesie na pokaz.

Na pokaz przychodzi zakochana w sobie para. Słoniczka mówi, że zapomniała zrobić szarlotkę, ponieważ przy Panie Świni nie może się skupić. Kiedy dochodzi do pocałunków, mieszkańcy Słodkiego Królestwa zaczynają się denerwować i oburzać. Królewna Balonowa każe Cynamonkowi coś zrobić, a ten rozkazuje opuścić wszystkim salę.

Finn proponuje, by para zakochanych okazywała swoje uczucia potajemnie. Jednak ten plan się nie powiódł. W czasie seansu Pan Świnia i Słoniczka zostają rozdzieleni (w różne strony). Finn zabiera Słoniczkę do jej domu, a Jake - Pana Świnię do baru. 

Nagle zaczyna się piosenka pt. Sen o Miłości.

Finn i Jake zrozumieli swój błąd. Na końcu odcinka Słoniczka i Pan Świnia zaczynają się całować, okazując w ten sposób swoją miłość.

Bohaterowie

Główni Bohaterowie

Bohaterowie Drugoplanowi

Piosenki

Ślimak

Ślimak pojawia się niedaleko Pana Świni.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.