FANDOM


Medal

Artykuł Miesiąca
Ta strona została wybrana przez społeczność w comiesięcznym głosowaniu i otrzymała miano "Artykułu Miesiąca".

Dokonamy razem tyle paskudnych niegodziwości, z lubością będę obserwować twoją rozpacz Finn, gdy przyjdzie ci kraść, niszczyć i siać strach.
―Charakter Królewny Bandytów. Jestem mieczem

Królewna Bandytów to okrutna księżniczka złodziei. Po raz pierwszy pojawia się w odcinku Jestem mieczem. Pomimo że jest księżniczką to prawdopodobnie nie rządzi żadnym królestwem.

Wygląd Edytuj

Królewna przypomina trochę wysokiego człowieka z rogami. Ma białą skórę, krótkie czarne włosy i szare nogi do kolan. Nosi błękitną suknie owiniętą niebieski pasem. Ma żółte oczy a ich źrenice są czarne.

Historia Edytuj

Znajduje ona zagubiony miecz Finna i wykorzystuje go do swych niecnych czynów. Jednym z jej celów było Kolczaste Królestwo. Będąc w mieście zabiła strażnika, odcięła głowę burmistrzowi i zabrała całe złoto.

Następnie wyruszyła do pudełkowego królestwa gdzie zabiła pudełkowego księcia. Chwile później przybył Finn, który widząc jej okrucieństwo, postanawia zabić morderczynie. Oboje stają do walki na miecze, pojedynek kończy się nagle, gdy Finn mieczem Traw przebija klingę Finno Miecza i będąc tym przerażony zapada w śpiączkę. Królewna uciekła z maniakalnym śmiechem.

Królewna powraca w odcinku Gumbaldia, jako członkini legionu "nienawidzących Słodkiego królestwa" stworzonego przez Gumbalda.

Osobowość Edytuj

To zdecydowanie postać dla której nie liczy się nic oprócz własnego zysku. Czerpie przyjemność z zabijania innych. Jest również agresywna i arogancka, nie robiła sobie nic z błagań o litość kolczastych ludzi, miał gdzieś prośby Miecza Finna żeby przestała. Chociaż Królewna Bandytów nie dorównuje sile innym potężnym czarnym charakterom, to okrutna morderczyni i złodziejka.

Ciekawostki Edytuj

  • Uważa, że urodziła się z wścieklizną, a jej rodzice ją nie kochali.
  • Jest jedyną postacią która zabiła kogoś bez żadnych uczuć.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.