FANDOM


Koniec Imprezy na Pani Wyspie (ang. The Party's Over, Isla de Señorita) to dwudziesty drugi odcinek piątego sezonu oraz sto dwudziesty szósty ogółem.

Streszczenie

Lodowy Król jak zawsze stara zdobyć się względy Królewny Balonowej. Kiedy Królewna po raz kolejny go odrzuca, Król postanawia zrezygnować.

Fabuła

Akcja zaczyna się w Słodkim Królestwie, kiedy Królewna Balonowa śpi. Lodowy Król wychodzi z pod jej łóżka i próbuje zakleić jej usta taśmą. Balonowa wścieka się i wzywa straż. Wyrzucają Lodowego Króla. Powróciwszy do swojego królestwa bierze prysznic i postanawia zacząć swoje życie od nowa. Wypływa w morze łódką z lodu i w tym momencie rozpętuje się burza. Wielka fala porywa Lodowego Króla. Budzi się on na plaży, zdejmuje koronę, przywiązuje ją do brody i robi nowy kapelusz z liści. Potem król usłyszał śpiew. Nie widział nikogo, więc wszedł w głąb puszczy. Dalej nikogo nie widział, więc wszedł na wzniesienie. Okazało się, że wyspa jest kobietą i to ona śpiewa. Powiedziała, że jej chłopakiem jest Bożek Imprez i jest strasznie zazdrosny. Rozmowę przerywa Bożek Imprez, a Lodowy Król chowa się na twarzy Island Lady. Bożek zabiera radio i odlatuje. Król zauważa, że dziewczyna nie jest najlepiej traktowana przez jej drugą połówkę. Oboje zaczynają rozmawiać o swoich ukochanych i dochodzą do wniosku, że należy zerwać obie znajomości. Lodowy Król bardzo spędził bardzo dużo czasu na wyspie, zdążył wybudować dom i założyć mały ogródek. Sielankową atmosferę przerywa kolejny nalot Bożka Imprez. Tym razem chłopak wyspy wykrył lokatora, jednak wyspa skłamała, że nie ma tu nikogo. Chłopak znów zbywa  Island Lady, i leci na kolejną imprezę. Lodowy Król nie wytrzymuje i mówi wyspie, że nie można jej tak traktować. Zaczyna gonić Bożka Imprez. Zazdrość o dziewczynę wywołuje sprzeczkę, która kończy się znokautowaniem Bożka Imprez. Lodowy Król wraca do Island Lady, trzymając i udając jej nieprzytomnego chłopaka. Zmusza wyspę do zerwania, sam nadmienia również że zerwał z dziewczyną. Lodowy Król wraca do Słodkiego Królestwa i mówi Królewnie Balonowej, że z nią zrywa. Na koniec dodaje, że musi poćwiczyć na siłowni. 

Bohaterowie

Bohaterowie Główni

Bohaterowie Drugoplanowi

Ślimak

Piosenki

Ciekawostki

  • To pierwszy odcinek, w którym Lodowy Król nie nosi korony przez tak długi czas z własnej woli.
  • Lodowy Król wymawia te same słowa które mówi w Simon and Marcy (Yowzers!" i "Oh, Bread Balls!").
  • Lodowy Król  nosi koronę podobnie jak w Simon and Marcy.
  • Początkowo odcinek miał się nazywać "Ice King Gives Up".
  • W tle pierwszej sceny odcinka widać jest, że Królewna Balonowa posiada dwie korony (druga korona wydaje się nieco inna).
  • Jest to pierwszy odcinek, w którym postać opuszcza Krainę Ooo (nie licząc miejsc takich jak kosmiczna przestrzeń czy alternatywny wymiar).

Galeria

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.