FANDOM


Cytryndor 2 (ang. Lemongrab 2) jest to klon Cytryndora stworzony przez Królewnę Balonową, po to żeby Cytryndor się nie nudził i nie czuł się samotny. Jest taki sam jak oryginał. Jedyna różnica to to, że jest ubrany na biało i nie nosi miecza, tylko berło z zielonym kryształem. Razem z Cytryndorem rządzą swoim królestwem. Są najlepszymi przyjaciółmi aż do czasu kiedy Cytryndor 1 zaczyna zjadać swojego brata i zmienia się w okrutnego dyktatora.

Cześć, czy dobrze trafiłem ?

Stworzyłaś Mnie


Wygląd

Kopia Cytryndora jest do niego bardzo podobna. Obaj są żółci, a ich głowy przypominają cytryny. Jedyna różnica to ubiór. Cytryndor Drugi jest ubrany w białą szatę z niebieskim paskiem i butami. Jego oczy są podobne do oczu człowieka. Przy sobie nosi berło z zielonym kryształem. Jego wygląd zmienia się w odcinku Za stara, nie ma kawałka twarzy i lata na niebieskim dysku, gdyż nie ma nóg. Potem zostaje zjedzony przez Cytryndora. Pod koniec odcinka wychodzi z brzucha brata i pomaga uciec Finnowi, KB i Cytruskowi. Niestety zostaje zjedzony po raz drugi. W odcinku Cytrusek część 2 słysząc grę Cytruska, wybucha wraz z Cytryndorem. Części jego ciała zostało użyte później do stworzenia Cytryndora 3.

Występowanie

Zachowanie

Klon Cytryndora wydaje się spokojniejszy, bardziej zrównoważony i trudniej go zdenerwować. Prawdopodobnie dlatego, że nie był narażony na stres i kawały Słodyczan.W odcinku Za stara widząc że brat zabrał jednej z cytrynek kromkę chleba sam dzieli swoją na pół i oddaje jej.

Ciekawostki

  • Jest praworęczny, w przeciwieństwie do Cytryndora, który jest leworęczny.
  • Ma żółtego konia podobnego do konia Cytryndora, z tą różnicą, że koń Cytryndora 2 ma skrzydła.
  • Potrafił tworzyć cytrynki.
  • Został stworzony po to, aby Cytryndor nie był samotny.
  • W odcinku Pięć następnych opowieści został częściowo zjedzony przez swojego brata.
  • Mimo że został zjedzony przez swojego brata, żyje w jego żołądku jak widać w odcinku Cytrusek część 2.
  • W odcinku Za stara nie ma dolnej połowy ciała i kawałka twarzy.
  • W tym samym odcinku zostaje do końca zjedzony.
  • Z jego części powstał Cytryndor 3.

Wygląd w odcinkach

Galeria

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.